Idealny lokal pod wynajem krótkoterminowy – jaki jest?

Sposobów na zarabianie w mieście znamy dzisiaj coraz więcej i wszystkie te pomysły z równą chęcią wykorzystujemy. Jednym z coraz popularniejszych sposobów na zarabianie jest wynajem krótkoterminowy, działający nieco na zasadzie nadmorskich pensjonatów, w których pokoje wynajmowane są na zdecydowanie krótszy, niż standardowy, okres. Samo mieszkanie nie musi posiadać wiele, jedynie podstawowe elementy, upodabniające je nieco do pokoju w hotelu. Nie musi również posiadać sporego metrażu – najważniejsza jest lokalizacja, dlatego na tego typu inwestycje najlepiej nada się taka, jak wznoszona obecnie w Krakowie budowa, którą można podglądać na www.czyzewskiego1.pl.

Jakie mieszkania nadają się najlepiej?

Wśród zdecydowanych liderów zestawienia znajdują się niewielkiej wielkości kawalerki oraz garsoniery, najlepiej do 30 metrów kwadratowych – taka inwestycja nie powinna pochłonąć wszystkich naszych oszczędności, a może doskonale sprawdzić się jako legalne źródło dochodu. Im wyższy standard i więcej udogodnień zarówno w samym pokoju, jak i w całym budynku, tym większa będzie wartość najmu, oferowanego chcącemu z lokalu skorzystać biznesmenowi czy turyście, którzy najczęściej decydują się na najem właśnie takich lokali.

O jakich rzeczach nie wolno zapomnieć?

W kwestii wyposażenia wystarczy absolutne minimum, niekonieczne są dodatkowe elementy, ale można na nie również postawić. W kwestiach organizacyjnych jedynie trzeba zawsze bezwzględnie pamiętać o zmianie pościeli na świeżą po każdym gościu oraz o posprzątaniu mieszkania po opuszczeniu go przez wynajmującego.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *